O NAS
Zaprojektujemy, dostarczymy i zamontujemy system do przechowywania Twoich skarbów.
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ Kreatywne przechowywanie
...
Karol Jurczyk Obsługa inwestycji

Zadbam o to by Twoje zamówienie było zrealizowane na czas. Zorganizuję i dopilnuję procesu dostawy oraz ew. montażu zamówionego wyposażenia

[ Portfolio ]
Barbara Rakoczy Projektant

Zadbam o to by Twoje pomysły zmienić w funkcjonalny i praktyczny projekt systemu do przechowywanie wszystkiego co tylko chcesz uporządkować.

Dlaczego
elfa_red
UNIWERSALNA Możesz użyć jej praktycznie wszędzie
Od wnętrza szafy lub garderoby przez przedpokój, spiżarnię, kotłownię aż do biura oraz wnętrza garażu lub domowego warsztatu.
Dzięki modułowej budowie elfa sprawdzi się w każdej domowej przestrzeni.
ELASTYCZNA Możliwości. Możliwości. Możliwości.
Możesz zamontować ją na ścianie, postawić na podłodze lub zawiesić na drzwiach.
Możesz wybrać czystą biel lub techniczne platinum. Możesz wzbogacić swoje wnętrze o dodatki dekoracyjne w korze brzozy lub orzecha.
ROZWOJOWA Rośnie wraz z Twoimi potrzebami.
W miarę zmieniających się potrzeb możesz dowolnie rozbudować swój system elfa o dodatkowe półki, szuflady bądź akcesoria. Zmiana układu jest prosta i można ją zrobić w dowolnym momencie. Możesz również wybrane elementy wyposażenia łatwo przenosić pomiędzy różnymi pomieszczeniami.
DOSTĘPNA Na każdą kieszeń.
Proste rozwiązania pozwolą Ci na poukładanie najważniejszych zapasów. Swój system półek możesz rozbudować o bardziej użyteczne szuflady lub wzbogacić go o drewniane elementy dekoracyjne.
TRWAŁA 10 lat gwarancji.
Gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne w warunkach normalnego użytku domowego dla półek ażurowych, wsporników, szyn V i H, koszy wysuwnych, ram i elementów ruchomych w drzwiach przesuwnych.
Wszystko w porządku

Kreatywność

Ogromna oferta systemów oraz akcesoriów pozwala na zaplanowanie miejsca dla każdego rodzaju drobiazgów. Znając doskonale dostępne rozwiązania dopasujemy gotowe rozwiązanie do Twoich potrzeb i możliwości.

Doświadczenie

Od lat przygotowujemy gotowe zestawy dla naszych klientów. Zaczynając od projektu poprzez skompletowanie niezbędnych elementów na montażu gotowego wyposażenia kończąc. Kotłownie, spiżarnie, garderoby, wnętrza szaf a nawet magazyny małych firm.

Trwałe i estetyczne rozwiązanie.Zawsze chętnie polecam wszystkim znajomym, którzy mnie odwiedzają:)

Grzegorz

Są dwa zasadnicze plusy: 1. Możesz zamontować sam! 2. Możesz dokupić elementy później - np. po premii 😉 Generalnie polecam.

Krzysztof

NASTĘPNY
POPRZEDNI