10 LAT GWARANCJI
Doskonała jakość. Doskonała gwarancja. Produkty Elfa wykonane są z dbałością o każdy detal. Stabilna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje najlepszą jakość produktów, które będą służyć przez całe życie.
1. Zakres gwarancji

Gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne w warunkach normalnego użytku domowego dla półek ażurowych, wsporników, szyn V i H, koszy wysuwnych, ram i elementów ruchomych w drzwiach przesuwnych.

2. Okres obowiązywania

Niniejsza gwarancja obowiązuje przez dziesięć lat od daty zakupu. Świadczenia gwarancyjne realizowane są na podstawie dokumentu zakupu.

3. Ograniczenia

Uszkodzenia wynikające z nadużycia, niewłaściwego użycia lub zdarzenia nieprzewidziane (takie jak powódź, trzęsienie ziemi, akt Boga itp) nie są objęte gwarancją. Uszkodzenia powłoki powierzchni spowodowane nadmierną wilgocią, zadrapaniami lub otarciami i nadmiernej ekspozycji elementów nie są objęte gwarancją.

Naprawa lub wymiana jest dostępna tylko w ramach niniejszej gwarancji. Elfa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym za szkody przypadkowe i wtórne.

Przypadkowe uszkodzenia obejmują, ale nie są ograniczone, uszkodzeń spowodowanych upływem czasu i użytkowaniem. Wtórne uszkodzenia obejmują, ale nie są ograniczone, do kosztów napraw lub wymiany właściwości, która została uszkodzona, jeśli produkt Elfa nie działa prawidłowo.

4. Jeśli potrzebujesz obsługi gwarancyjnej

Pomoc serwisową uzyskasz kontaktując się z naszym sklepem lub z dowolnym z dystrybutorów produktów elfa. W zależności od możliwości, naprawimy lub wymienimy produkt na nowy.