Poszukując rozwiązania do swojego pierwszego wynajmowanego mieszkania zależało mi na kilku prostych cechach. Niewielka przestrzeń korytarza miała stać się po części garderobą, po części (z powodu braku piwnicy) magazynkiem niezbędnych w mieszkaniu przedmiotów.

  1. Nie chciałem inwestować w nie moje mieszkanie dużych środków.
  2. Byłoby miło gdyby udało się podczas przeprowadzki wykorzystać posiadane elementy ponownie w nowym miejscu.
  3. Zależało mi na możliwości rozbudowy tak aby w miarę identyfikowania nowych potrzeb łatwo było wymienić niepotrzebne elementy lub uzupełnić system o potrzebne akcesoria.
“ Elfa is the world leader in creative storage products.”
Elfa International AB `{`2000`}`

1) Elfa International AB

Początek współpracy biznesowej

Po stworzeniu pracowni projektowej w 2006 roku szybko rozpoczęliśmy współpracę z jednym z największych centrów wyposażenia wnętrz w Polsce wprowadzając produkty elfa na rynek krakowski.

Od projektu do realizacji.
Kompleksowa obsługa dla klientów z Krakowa i okolic.

Narodziny CreativeStorage.pl

Owocna współpraca z producentem zaowocowała umową dystrybucyjną dla spółki freshome.pl i w 2014 roku rozpoczęliśmy sprzedaż gotowych zestawów zarówno dla odbiorców biznesowych jak również klientów indywidualnych.

Z początkowej funkcji jaką była wymiana ofert oraz prezentacja projektów dla partnerów biznesowych serwis CreativeSTorage staje się w pełni funkcjonalną platformą dzięki której możemy zaproponować nasze usługi projektowe, usługi realizacji oraz pełną ofertę produktów marki elfa wszystkim zainteresowanym.

Dziś projektujemy i realizujemy wnętrza garderób, spiżarni, domowych przestrzeni magazynowych, garaży oraz domowych warsztatów.